WITAJ! NA STRONIE PRYWATNEGO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO ZAOCZNEGO DLA DOROSŁYCH

Wiadomości - od 01 .06.2020 konsultacje w szkole

 UWAGA !!! Słuchacze   

1. Proszę o przesyłanie aktualnego telefonu na adres szkoły lo@szkola.iszczecinek.pl albo podanie go telefonicznie,który będzie potrzebny do przeprowadzenia egzaminu ustnego z Państwem. Więcej informacji o sesji  podamy w zakładce terminy zjazdów i plan lekcji .Od 01 czerwca uruchamiamy konsultacje dla klas w szkole. 

2.Mamy czynnego facebooka szkoły. Proszę o sugestie i  pomoc w jego prowadzeniu -dyrektor Dorota Kolasiński 695 929 767 pn.-pt 10-14 

3.Z Classroomem wstrzymujemy się ponieważ jest to duże logistycznie zadanie a rok szkolny zaraz się kończy. Dziękuję za pomoc i odzew. Zobaczymy czy będzie taka potrzeba w przyszłości. pozdrawiam  

4.Moi Drodzy

Czas leci szybko więc zapraszam maratończyków z C6 po odbiór świadectw ukończenia szkoły po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym z wicedyrektor Panią Danutą Stankiewicz  94 3745043 od 10.00-14.00. (pt,pn,wt,śr,cz.).Prosimy o zachowanie obowiązujących środków bezpieczeństwa. 

Jesteśmy z WAS DUMNI

Dziękujemy za radość jaką nam sprawiliście waszą walecznością 

Gratulujemy nagród ,tym co mieli najwyższą średnią 

pozdrawiamy 

dyrektor Dorota Kolasiński wraz z vicedyrektor  Danutą Stankiewicz i Gronem Pedagogicznym 

życzymy zdrowia dbajcie o siebie 

Zapraszamy Was serdecznie dla Szkoły Policealnej.Zobacz więcej w KIERUNKACH 

5.Egzaminy maturalne przeniesione są na  8- 29 czerwiec 2020r. bez egzaminów ustnych 

6. Moi drodzy jeśli możecie, to pomóżcie waszym kolegom czy koleżankom ze szkół młodzieżowych, którzy mają  zawirowania życiowe związane z koronawirusem wymuszającym inną formą nauczania a powodującym trudności w ukończeniem klasy u siebie, aby przenieśli się do nas i ukończyli klasę. My wspólnie z wami im pomożemy.
Decyzja musi być przemyślana i szybka. Jeśli możecie, to im o tym powiedźcie przez komunikatory. Więcej informacji  dla nich w zakładce: Kierunki-Przeniesienie w trakcie roku szkolnego 2019/2020.        Konieczny będzie telefon do sekretariatu (10.00-14.00) albo  wiadomość e-mail do szkoły lo@szkola.iszczecinek.pl

5.Proszę śledzić zjazdy dla klas a materiały do nauki są dostępne na waszych pocztach klasowych . 

6.Dodatkowo polecamy na  TVP Kultura od 9.00 do 13.00 uczenie się razem z innymi z całej Polski - elastyczność działania to cecha odkrywców .Powodzenia. 

7.Z uwagi na ograniczone kontakty w szkole prace pisemne proszę przesyłać e-mailowo do nauczycieli albo na pocztę  szkoły (w tytule proszę napisać do jakiego nauczyciela dalej mamy ją przesłać ) inne ważne dla Państwa sprawy proszę przekazywać drogą telefoniczną  od godz. 10 do 14 pon,wt,śr,pt. albo na pocztę szkoły: lo@szkola.iszczecinek.pl lub kontakt@szkolaszczecinek.pl albo pod nr telefonu dyrektora  szkoły 695 929 767 w godzinach poniedziałek i  piątek od 10 do 14 lub pocztą tradycyjną.  

8.Prace kontrolne albo inne materiały możecie Państwo przesyłać  e-mailowo ( musi być zaznaczone  wasze imię i nazwisko , jaka klasa , jaki przedmiot i nauczyciel )na adres szkoły albo nauczyciela ( jak  go znacie)  albo pocztą tradycyjną lub zaczekać na otwarcie szkoły. Proszę materiałów nie usuwać z poczty klasowej.

Proszę dbajcie o siebie i wasze rodziny

dyrektor  D.K